Dursun Özbek: Galatasaray’ın büyüklüğü…

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99’uncu yılını kutlamak için düzenlenen baloda, Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri, 1905 AGS Dernek Başkanı Özgür Bayraktar, dernek üyeleri yer aldı.

Balo öncesinde açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ankara’ya ziyaretleri kapsamında evvel Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’nın Ziraat Bankkart ile oynadığı maçı takip ettiklerini, daha sonra da Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıktıklarını söz ederek, “Sevgili Ata’mıza, Cumhuriyetimizin kurucusu aziz Atatürk’e görüşlerimizi, onun çizdiği yolda yolumuza devam ettiğimizi huzurunda tabir ettik. Daha sonra 1905 AGS’nin düzenlediği toplantıya geldik. Her vakit tabir ediyorum, Galatasaray’ın büyüklüğü, Galatasaray’a emek veren insanların, derneklerin çalışmaları sayesinde oluyor. Artık burada Galatasaraylılarla buluşacağız, dertleşeceğiz, anlatacağız, dinleyeceğiz” dedi.

Özbek, Ankara’da bir sevgi seliyle karşılandığını ve Ankaralı taraftarları gözlerinden öptüğünü tabir etti.

1905 AGS Derneği Başkanı Özgür Bayraktar ise Galatasaray Lideri Dursun Özbek ile birlikte Cumhuriyetimizin 99’uncu yılını kutlamaktan ötürü büyük memnuniyet duyduğunu kaydetti.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir